21.03.12 kell 11.22

Stamina ja Sparta ühiselt korraldatud EMT Suusateisipäevakute osavõtjate määr tõusis mullusega võrreldes 60%.

Spartalaste sportlik nädalavahetus suuskadel

05.03.12 kell 09.55

Nädalavahetusel jätkus spartalasi suusarajale nii Kõrvemaa maratonil, Jaak Mae karikavõistlustel kui ka pikkade traditsioonidega Vasaloppetil.

Tallinna maratonil on avatud Sparta ergutuspunkt

29.02.12 kell 14.23

Sparta on 4.märtsil Kõrvemaal peetava Tallinna 15. suusamaratoni koostööpartner. Suusatajaid rõõmustab rajal paiknev Sparta ergutuspunkt.

28.02.12 kell 12.37

Tartu suusamaraton on jäänud edukalt selja taha ning on aeg ka videopäeviku vahendusel heita pilk sellele rahvaspordi suursündmusele.

Haanja maratonil jagus medaleid ka spartalastele

27.02.12 kell 10.29

Nädalavahetusel peetud Haanja maratonil jagus medaleid ka spartalastele. Naiste poolmaratoni võitis Piret Pormeister ning meeste arvestuses oli Aivar Rehemaa põhidistantsil Algo Kärbi järel teine.

Järve metsa suusapäeval osales üle 150 inimese

25.02.12 kell 18.47

24. veebruaril Järve metsas toimunud meeleolukal "Eesti terviseradadel ümber maailma"-üritusel oli kohal ka kogu ettevõtmise patroon, endine jalgpallur Marek Lemsalu.

Tartu maratoni parim klubi oli Sparta

23.02.12 kell 15.02

Sparta saavutas 41. Tartu maratonil võistkondliku esikoha, edestades teiseks tulnud Areal Teami ligi pooleteise tunniga.

Heidi Rajule U-23 MM-il 36. koht

23.02.12 kell 14.34

Türgis toimuvatel U-23 MM-võistlustel murdmaasuusatamises pidi spartalane Heidi Raju 10 km klassikadistantsil leppima 36. kohaga.

Spordipäev Järve metsas kulmineerub patroon Marek Lemsalu kohalolekuga

21.02.12 kell 16.03

24. veebruaril Järve metsas korraldatava "Eesti terviseradadel ümber maailma"-ürituse raames on kohal ka kogu ettevõtmise patroon, endine jalgpallur Marek Lemsalu.

Heidi Raju ületas U-23 MM-il peatreener Teppani lootused

21.02.12 kell 15.44

Türgis Erzurumis peetavatel U-23 MM-võistlustel murdmaasuusatamises saavutas spartalane Heidi Raju sprindidistantsil 20. koha.

Tartu maratoni nelja parima eestlase seas kolm spartalast

20.02.12 kell 11.06

Pühapäeval sõidetud 41. Tartu suusamaratoni kiireim spartalane oli Aivar Rehemaa, kes saavutas 25. koha. Tähelepanu väärib, et neljast parimast eestlasest kolm olid spartalased.

Sparta läheb Tartu maratonile püüdma võistkondlikku esikohta

18.02.12 kell 17.57

Sparta spordiselts läheb Tartu suusamaratonile püüdma võistkondlikku esikohta. Vaata, kes Sparta värvides rajale lähevad! P.S. Maratoni teleülekannet kommenteerib koos Lembitu Kuusega Sparta treener Jaanus Teppan.

Margus Silbaum ja Kaspar Kokk jagasid "Terevisioonis" väärt nõu

17.02.12 kell 11.45

Reedeses "Terevisioonis" jagasid suusamaratoniks valmistujatele väärt nõu meie toitumisspetsialist Margus Silbaum ja vell mullu Sparta suusagrupi au kaitsnud Kaspar Kokk.

Veeda sportlik iseseisvuspäev Järve metsas suusatades

13.02.12 kell 12.08

24. veebruaril korraldavad Sparta ja Stamina ürituse "Eesti terviseradadel ümber maailma" raames Järve metsas sportliku suusapäeva. Kogunemine on Merko parklas.

Kaks spartalast Alutaguse maratoni poodiumil

12.02.12 kell 14.29

Laupäeval Ida-Virumaal peetud 14. Alutaguse suusamaratoni finišijoone ületas esimesena spartalane Madis Vaikmaa. Mees läbis 40 km ajaga 1:40.47,4.

Piret Pormeister jõudis Skandinaavia karikal esikuuikusse

12.02.12 kell 14.17

Albus, Valgehobusemäe suusakeskuses toimuvatel murdmaasuusatamise Skandinaavia karikavõistlustel saavutas spartalane Piret Pormeister parima eestlasena kuuenda koha.

Kümme spartalast osalesid Marcialonga suusamaratonil

30.01.12 kell 11.41

Sparta harrastussuusatajate hooaja üks kõrghetki oli osavõtt 29. jaanuaril peetud Marcialonga maratonist. "Meeleolu on ülev," kommenteeris kohapealt suusagrupi eestvedaja Aivo Liksor.

Spartalaste medalikollektsioon täienes ühe hõbeda võrra

29.01.12 kell 20.46

Otepääl peetud Eesti suusameistrivõistluste viimasel päeval täienes spartalaste medalikollektsioon hõbeda näol. Selle sai Piret Pormeister 5+5 km suusavahetusega sõidus.

Pormeister krooniti Eesti sprindimeistriks

28.01.12 kell 19.36

Otepääl peetavatel Eesti meistrivõistlustel suusasprindis kuulus naiste klassikarajal kaks medalit spartalastele. Piret Pormeister sai kulla ning Heidi Raju pronksi.

Suusameistrivõistluste avapäev möödus Sparta edu tähe all

27.01.12 kell 13.44

Eesti suusameistrivõistluste avapäev Otepääl möödus Sparta sportlaste edu tähe all. Meestest krooniti meistriks Aivar Rehemaa, naistest Kadri Lehtla.