Uudised

Thule suusateisipäevakute 8. etapp toimub vastlapäeval

03.03.14 kell 16.43

2014.a. THULE SUUSATEISIPÄEVAKUTE 8. etapp toimub vastlapäeval,  4.märtsil. Toimumiskoht on Nõmme suusarajad. Start ja finiš ning vőistluskeskus asuvad Nõmme Spordikeskuses.

Vasaloppeti suusamaratonil osalesid ka spartalased

03.03.14 kell 16.27

Rasketes ilmastikuoludes toimunud 90 km pikkusel Vasaloppeti suusamaratonil osalesid ka mitmed Sparta suusagrupi liikmed.

Thule suusateisipäevakud jätkuvad Pirital

17.02.14 kell 15.21

Thule Suusateisipäevakute 6.etapp toimub 18.veebruaril Pirital.

I Suusahullude suusamaratoni oli spartalastest nobedaim Margus Nael

17.02.14 kell 14.19

16. veebruaril Tehvandil toimunud I Suusahullude maratonil 30 kilomeetri klassikadistantsil saavutas parima spartalasena Margus Nael 28. koha.

Kaks Sparta suusaneidu võistlesid edukalt Türgis

13.02.14 kell 15.00

Sparta suusatiimi esindajad Liis Kalda ja Ave Ansper osalesid edukalt Türgis Ilgaziz toimunud üliõpilaste karikavõistlustel.

Sparta saavutas Alutaguse maratonil võistkondliku 4. koha

10.02.14 kell 16.24

Laupäeval vabatehnikas suusatatud 16. Alutaguse maratonil saavutas 42 km distantsil kiireima spartalasena Martti Himma 9. koha.

3. Tartu teatemaratonil osales ka hulgaliselt spartalasi

10.02.14 kell 13.34

Pühapäeval Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses peetud 48 km pikkusest 3. Tartu Teatemaratonist võttis osa ka hulgaliselt Sparta võistkondi. Parimana saavutas meie esindusnelik hinnatava pronksmedali.

Aivar Rehemaa alustas olümpiamänge 51. kohaga

09.02.14 kell 14.52

Sotšis olümpial avastardi teinud spartalane Aivar Rehemaa tuli meeste 30km suusavahetusega sõidus 51. kohale.

Thule suusateisipäevaku naelaks oli Jaanus Teppani naasmine rajale

05.02.14 kell 15.48

Pirital toimunud Thule suusateisipäevakute 4. etapil tegi vägeva come-backi võistlusradadele Sparta suusagrupi pealik Jaanus Teppan, kes saavutas üldarvestuses 8. koha.

Olümpiamängudel stardivad ka kaks Sparta suusatajat

29.01.14 kell 12.15

Sotši taliolümpiamängudele sõitvasse Eesti koondisse kuulub ka kaks Sparta suusatajat - Aivar Rehemaa ja Siim Sellis.

27.01.14 kell 12.13

Thule suusateisipäevakud jätkuvad 28. jaanuaril Pirital - võistlus toimub vabastiilis.

Kõrvemaa suusamaratoni võitis naistest Piret Pormeister

26.01.14 kell 11.17

RMK Kõrvemaa Nelikürituse avavõistluse - 38. km pikkuse vabatehnikas suusamaratoni - võtis naistest Spartat esindav Piret Pormeister.

Viru maratoni parim naine oli Heidi Raju

25.01.14 kell 21.18

Estoloppeti sarja kuuluva 30. Viru maratoni võitis naistest spartalane Heidi Raju Eveli Saue ja Kaia Vahtra ees.

Thule Suusateisipäevakud stardivad Nõmme radadel

13.01.14 kell 12.49

Thule Suusateisipäevakud jätkavad talvise liikumisharrastuse sarja traditsiooni. Kuuendat aastat toimuva suusasarja 1.etapp toimub juba 14.jaanuaril 2014.a. Nõmme suusaradadel.

09.12.13 kell 09.57

Sparta suusagrupp maitses laupäeval Kõrvemaal esimese lume rõõme.

Piret Pormeister alustas MK-sarja suusasprindi 34. kohaga

29.11.13 kell 13.05

Kuusamos toimuval suusatamise MK-võistluse avaetapil saavutas spartalanna Piret Pormeister klassikasprindis 34. koha.

Kadri Lehtla saavutas MK-etapil karjääri parima tulemuse

29.11.13 kell 10.25

Sparta liige Kadri Lehtla saavutas laskesuusatamise maailmakarikasarja etapil Östersundis 15 kilomeetrisel distantsil 15. koha.

Nevene rullsuusamaratoni võitis Tanel Tepaskent

12.08.13 kell 16.54

Pühapäeval Jõulumäel peetud Nevene rullsuusamaratoni 21 kilomeetri distantsi võitis spartalane Tanel Tepaskent.

Suusagrupi hooaja lõpupidu toimus rühmatreeningute tähe all

15.04.13 kell 13.41

Sparta harrastajate suusagrupi ning tipptiimi liikmete ühine hooaja lõpupidu toimus 13. aprillil rühmatreeningute tähe all.

Sparta suusatiim täienes moodsa hooldusveokiga

01.04.13 kell 02.33

Parandamaks Sparta suusatiimi tipptegijate ning harrastajate logistikat võistluste ja treeninglaagrite ajal, lisandus meie klubi suusatajate käsutusse uus kahehaagiseline hooldusveok.